Meil oli au, et meiega oli kaasas Maria, kes oli imeline! Ta valdab oma teemat täiuslikult, ta on rollis, lugu, mida ta meile jutustab, on tõesti originaalne, ta loob meile õige meeleolu, see tundub tõeline! Soovime, et ekskursioon ei lõppeks kunagi!
Maria tekitab meis rahulolu, olgu siis tema enda või teiste rühma liikmete seltsis. Ekskursioon on interaktiivne; me justkui mängime rolli.
Soovitatav kõhklemata! Sellega lõppes meie viimane päev Prahas ja arvasime, et oleme kõike näinud, kuid avastasime siiski uusi asju!
Tänan veelkord, Maria, ja kohtumiseni järgmisel korral!