Me tegime Vinales 'is kaks ratsutamisretki ja see oli kindlasti parim. Hämmastav giid, head hobused (ma olin natuke närvis pärast eelmist ekskursiooni, kui mu hobune oli natuke metsik) ja mu poeg sai kiiremini sõita, kui ma seda veidi aeglasemalt võtsin.
Asukoht oli täiesti hingemattev. Peatused olid suurepärased ja talu, kus me suupisteid pidasime, oli armas, sõbralik ja üldse mitte pealetükkiv nende esemete müümisel. Nii et me tegelikult ostsime seda tänu sellele!
Üldiselt oli see üks parimaid ekskursioone, mida oleme seni Kuubal teinud, ja ma soovitan väga.