Satomi läks üle ja maha, et korraldada hämmastav kursus. Ta valmistas meile erilisi yuzu tervitusjooke, pakkus meile lahkelt erinevaid sakke, et minna meie sušiga, ja andis meile isegi väikeseid kingitusi, mida koju kaasa võtta — palju üle ootuste ja rohkem, kui olen reisides teistest kokanduskursustest kogenud! Minu rühm lahkus väga täis ja rahulolevalt. Samuti meeldis mulle väga, et mind näidati turul enne tundi (mida on haruldasem leida) ja kõiki meie vestlusi toidu, kultuuri ja tema kulinaarsete teadmiste jms kohta. Meie valmistatud suši oli imeline ja seda peaks olema lihtne kodus kopeerida:) Aitäh imelise kogemuse eest, Satomi!